Warning: file_put_contents(): Only 0 of 10 bytes written, possibly out of free disk space in /home/usaticke/kiaoptima.ir/wp-content/plugins/merge-minify-refresh/merge-minify-refresh.php on line 564

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 10 bytes written, possibly out of free disk space in /home/usaticke/kiaoptima.ir/wp-content/plugins/merge-minify-refresh/merge-minify-refresh.php on line 564

به‌روزرسانی از راه دور محصولات ب‌ام‌و

به‌روزرسانی از راه دور محصولات ب‌ام‌و تاریخ: در: ب ام و (1) دیدگاه

چند وقتی است که به‌روزرسانی نرم‌افزاری از راه دور در صنعت خودرو وجود دارد و مخصوصاً خودروسازانی همچون تسلا از آن استفاده می‌کنند. سرانجام ب‌ام‌و هم در حال معرفی سرویس بی‌سیم خود برای برخی از محصولاتش می‌باشد. تمامی خودروهای مجهز به سیستم‌عامل 7.0 می‌توانند هم‌اکنون از ویژگی‌های ارتقای نرم‌افزاری از راه دور سود ببرند.


درست همانند به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری عادی، این ویژگی‌ها باعث به‌روز ماندن جدیدترین سیستم‌عامل منتشر شده توسط خودروساز می‌شوند. اولین به‌روزرسانی ارائه شده برای محصولات ب‌ام‌و شامل دستیار شخصی هوشمندی است که طیفی از عملکردها را دربرمی گیرد.

دیگر به‌روزرسانی‌های در دسترس باعث تحت تأثیر قرار گرفتن سیستم‌های کمک‌راننده همچون کروز کنترل فعال و حفاظت از برخورد جانبی می‌شود. همچنین گفته شده این به‌روزرسانی‌ها به مشتریان اجازه خواهند داد تا عملکردهای جدید را از طریق BMW ConnectedDrive Store پیدا و فعال کنند.


به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری از راه دور برای خودروهایی همچون X5، سری 3 و سری 8 جدید در دسترس می‌باشند. همگی این خودروها از سیستم‌عامل 7.0 جدید ب‌ام‌و سود می‌برند. این خودروساز قول داده تا به‌صورت روتین به‌روزرسانی‌هایی را برای تکامل بی‌وقفه‌ی دستیار شخصی هوشمندش ارائه کند. شایان ذکر است این به‌روزرسانی‌ها بدون دریافت هزینه‌ای در دسترس هستند.


از جمله خودروسازان دیگری که به‌روزرسانی‌های از راه دور را ارائه می‌کنند می‌توان به اوپل، آئودی، ولوو، فورد و… اشاره کرد.

اکثر این خودروسازان به‌روزرسانی‌هایی را ارائه کرده‌اند که روی ویژگی‌های فرعی سیستم اطلاعات سرگرمی تمرکز دارند. این به‌روزرسانی‌ها در برخی موارد می‌توانند باعث بهبود برخی عملکردهای خودرو شوند. برای مثال می‌توان به اتوپایلوت 2 تسلا اشاره کرد که کاملاً ارتقا یافته است.

برچسب‌ها:اخبارتکنولوژی

به اشتراک بگذارید

0 0 0

درباره نویسنده

شاهین احمدزاده

شاهین احمدزاده، نویسنده و مترجم مطالب مربوط به دنیای خودرو در سایت پدال

مطالب مرتبط

  • افشای تصاویری از ب‌ام‌و M8 کامپتیشن

    افشای تصاویری از ب‌ام‌و M8 کامپتیشن