Warning: file_put_contents(): Only 0 of 10 bytes written, possibly out of free disk space in /home/usaticke/kiaoptima.ir/wp-content/plugins/merge-minify-refresh/merge-minify-refresh.php on line 564

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 10 bytes written, possibly out of free disk space in /home/usaticke/kiaoptima.ir/wp-content/plugins/merge-minify-refresh/merge-minify-refresh.php on line 564

درگ جالب لامبورگینی اوروس و مورسیه لگو

درگ جالب لامبورگینی اوروس و مورسیه لگو تاریخ: در: لامبورگینی (11) دیدگاه

مورسیه لگو یکی از مشهورترین پرچم‌داران لامبورگینی بوده است. این پرچم در سال 2011 به آونتادور تحویل داده شد اما این خودرو هنوز هم جذابیت‌های فراوانی دارد. علاوه بر ظاهر و صدایی هیجان‌انگیز، مورسیه لگو از پیشرانه‌ی 12 سیلندر 6.5 لیتری تنفس طبیعی با قدرت 640 اسب بخاری استفاده می‌کند.


از زمانی که مورسیه لگو بازنشسته شد اتفاقات زیادی در داخل کمپانی رخ داده است. نسخه‌های سفارشی زیادی از آونتادور تولید شده و جذاب‌ترین نسخه‌ی آن‌هم SVJ بوده است.


اما مهم‌تر از آن تولید شاسی‌بلند اوروس بوده که پس از LM002 دومین قدبلند این کمپانی محسوب می‌شود. اوروس پرفورمنس یک سوپرکار را با بدنه‌ای شاسی‌بلند ترکیب کرده است.


اما به تازگی درگی جالب بین این دو خودرو در نزدیکی آلمان برگزار شده است. البته درگ بین اوروس و مورسیه لگو بخشی از این رویداد جذاب بوده و خودروهای سطح بالای دیگری هم در این ویدئو دیده می‌شوند.


از نظر پرفورمنس باید گفت اوروس دارای پیشرانه‌ی 4 لیتری توئین توربو با قدرت 650 اسب بخار است و در عرض 3.6 ثانیه از سکون به سرعت 100 کیلومتر در ساعت می‌رسد. این خودرو تنها دودهم ثانیه کندتر از مورسیه لگو بوده اما اختلاف وزن دو خودرو حدود 450 کیلوگرم است. البته عملکرد رسمی دو خودرو کاملاً نزدیک به هم بوده اما در دنیای واقعی شاید وضعیت به گونه‌ی دیگری رقم بخورد. به نظر شما کدام‌یک از این دو خودرو زودتر به خط پایان می‌رسند؟

[دانلود ویدئو]

برچسب‌ها:سوپراسپرتلامبورگینی اوروسلامبورگینی مورسیه لگومسابقه درگویدئو کلیپ

به اشتراک بگذارید

0 0 0

درباره نویسنده

شاهین احمدزاده

شاهین احمدزاده، نویسنده و مترجم مطالب مربوط به دنیای خودرو در سایت پدال

مطالب مرتبط

  • برنامه اونیکس برای ارتقای لامبورگینی آونتادور S

    برنامه اونیکس برای ارتقای لامبورگینی آونتادور S