Warning: file_put_contents(): Only 0 of 10 bytes written, possibly out of free disk space in /home/usaticke/kiaoptima.ir/wp-content/plugins/merge-minify-refresh/merge-minify-refresh.php on line 564

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 10 bytes written, possibly out of free disk space in /home/usaticke/kiaoptima.ir/wp-content/plugins/merge-minify-refresh/merge-minify-refresh.php on line 564

شکایت از فیات-کرایسلر به خاطر تکان‌های مرگبار جیپ رانگلر

شکایت از فیات-کرایسلر به خاطر تکان‌های مرگبار جیپ رانگلر تاریخ: در: جیپ (30) دیدگاه

فیات-کرایسلر با شکایتی درباره‌ی تکان‌های مرگبار مشهور جیپ رانگلر مدل‌های 2015 تا 2018 مواجه شده است.


این شکایت که در میشیگان ثبت شده نشان می‌دهد مشکلات یاد شده به خاطر عدم توانایی اکسل جلوی رانگلر در جذب ناهمواری‌ها و لرزش‌های جاده می‌باشد. این در صورتی است که سیستم تعلیق جلوی مستقل در صورت نصب در این خودرو می‌توانست عملکرد بهتری داشته باشد. گفته شده قطعات اکسل جلو و فرمان رانگلر می‌تواند از تعادل خارج شده و همین امر در سرعت‌های بالا باعث تکان‌های شدید خودرو خواهد شد.


دیترویت نیوز گزارش داده که شکایت توسط کلیر رینولدز مالک یک دستگاه رانگلر آنلیمیتد اسپورت 2018 ثبت شده است. او ادعا می‌کند جیپ پیشنهاد تعویض دامپر فرمان را در صورت گارانتی بودن خودرو ارائه کرده اما او می‌گوید این پیشنهاد تنها یک راه‌حل ساده و موقتی بوده و از وقوع دوباره‌ی مشکل پیشگیری نخواهد کرد.


فیات-کرایسلر به خوبی از این مشکل آگاه است. این خودروساز سال پیش اعلام کرده بود خودروهای مجهز به اکسل جلوی سولید در معرض لرزش قرار خواهند داشت؛ اما این شرکت ادعا کرده بود لرزش‌های یاد شده مشکل ایمنی نبوده و هیچ جراحت مرتبط با این واقعه به دستش نرسیده است.


موضوع شکایت مالک رانگلر روی همین موضوع اعلام شده توسط فیات-کرایسلر بوده و به دنبال اعتراف فیات-کرایسلر به این موضوع است که تکان‌های مرگبار باید در زمان فروش به اطلاع خریداران برسد.


در شکایت ثبت شده ادعا می‌شود خودروهای تحت تأثیر این مشکل باید طبق برنامه‌ی خرید دوباره به فیات-کرایسلر بازگردانده شوند.

برچسب‌ها:اخبارجیپ رانگلر

به اشتراک بگذارید

0 0 0

درباره نویسنده

شاهین احمدزاده

شاهین احمدزاده، نویسنده و مترجم مطالب مربوط به دنیای خودرو در سایت پدال

مطالب مرتبط